Rýchle info na úvod

Vitaj na stránkach V-M Spacers. Nech sa páči pár stručných informácí o nás a našich produktoch. Podrobné informácie nájdeš v prislúchajúcich sekciách stránky. 

Kto sme?

Sme jediný slovenský špecialista na  rozširovacie podložky a podložieky na zmenu rozteče. Ak hľadáš kvalitu tu si na správnom mieste, k produktom dostaneš špičkový servis a poradenstvo.

Čomu sa venujeme?

Všetkým typom rozširovacích podložiek a podložkám na zmenu rozteče. 

Čo sú rozširovacie podložky?

Rozširovacie podložky sa zakladajú pod kolesá automobilu, aby sa kolesá vysunuli smerom von z blatníkov. Výsledom je zlepšený vzhľad automobilu a takisto rozšírená náprava, čo zlepšuje jazdné vlastnosti vozidla. Podložky sa používajú aj pri problémoch s ET disku. Viac info tu.

Čo sú podložky na zmenu rozteče?

Tieto podložky sa používajú v prípade, že chceš založiť disky s odlišnými upínacími rozmermi, ako sú na tvojom automobile. Zvyčajne od iného výrobcu automobilov, napr. na Škodu Octávia disky z BMW e39. Viac info o tomto produkte tu.

Čo je vymedzovací krúžok?

Vymedzovací krúžok sa zakladá do disku automobilu v prípade že je jeho diera vačsia, ako náboj na vozidle. Napríklad máš disky s roztečou 5x112 a dierou 66,6mm (z Mercedesu) a chceš ich založiť na Škoda Octavia. Rozteče sú rovnáké, avšak na Škode Octávia je náboj 57,1mm, v tomto prípade použiješ vymedzovácí krúžok, ktorý vykompenzuje rozdiel. Viac info o vymedzovacích krúžkoch tu.

Z akého materiálu sú podložky?

Rozširovacie podložky a podložky na zmenu rozteče sú vyrobené z hliníkovej zliatiny DURAL, konkrétne AW2007. Vymezdovacie krúžky rovnako z DURALU. Viac info nájdeš tu.

Aké upínacie materiály (štifty, skrutky, matice) používame.

K podložkám dodávame výhradne upínací materiál od talianskeho výrobcu certifikovaného na výrobu upínacieho materiálu pre automobilový priemysel. Upínací materiál sa vyrába v pobočke u nás na SLOVENSKU.

 

Aké sú ceny našich produktov?

Ceny našich produktov nájdete tu, alebo v príslušných sekciách stránky.

Kde všade nás môžeš nájsť?

Určite nepriehľadni náš Facebook a Instagram, kde zdieľame foto od spokojných zákazníkov, rôzne akcie a informácie o tom čo sa práve deje vo svete V-M Spacers.