Rýchle info na úvod

Vitaj na stránkach V-M Spacers. Nech sa páči pár stručných informácí o nás a našich produktoch. Podrobné informácie nájdeš v prislúchajúcich sekciách stránky. 

Kto sme?

Sme jediný slovenský výrobca rozširovacích podložiek a podložiek na zmenu rozteče. Ak hľadáš kvalitu tu si na správnom mieste. U nás máš istotu, že nakupuješ produkty, ktoré sa vyrábajú na SLOVENSKU a k produktom dostaneš aj špičkový servis a poradenstvo.

Čo vyrábame?

Všetky typy rozširovacích podložiek a podložiek na zmenu rozteče. Taktiež vyrábame aj vymedzovacie krúžky. Viac info tu.

Čo sú rozširovacie podložky?

Rozširovacie podložky sa zakladajú pod kolesá automobilu, aby sa kolesá vysunuli smerom von z blatníkov. Výsledom je zlepšený vzhľad automobilu a takisto rozšírená náprava, čo zlepšuje jazdné vlastnosti vozidla. Podložky sa používajú aj pri problémoch s ET disku. Viac info tu.

Čo sú podložky na zmenu rozteče?

Tieto podložky sa používajú v prípade, že chceš založiť disky s odlišnými upínacími rozmermi, ako sú na tvojom automobile. Zvyčajne od iného výrobcu automobilov, napr. na Škodu Octávia disky z BMW e39. Viac info o tomto produkte tu.

Čo je vymedzovací krúžok?

Vymedzovací krúžok sa zakladá do disku automobilu v prípade že je jeho diera vačsia, ako náboj na vozidle. Napríklad máš disky s roztečou 5x112 a dierou 66,6mm (z Mercedesu) a chceš ich založiť na Škoda Octavia. Rozteče sú rovnáké, avšak na Škode Octávia je náboj 57,1mm, v tomto prípade použiješ vymedzovácí krúžok, ktorý vykompenzuje rozdiel. Viac info o vymedzovacích krúžkoch tu.

Z akého materiálu vyrábame?

Rozširovacie podložky a podložky na zmenu rozteče sa vyrábajú z hliníkovej zliatiny DURAL, konkrétne AW2007. Vymezdovacie krúžky rovnako z DURALU. Viac info nájdeš tu.

Aké upínacie materiály (štifty, skrutky, matice) používame.

Na výrobu našich podložiek používame výhradne upínací materiál od talianskeho výrobcu certifikovaného na výrobu upínacieho materiálu pre automobilový priemysel. Upínací materiál sa vyrába v pobočke u nás na SLOVENSKU.

 

Aké sú ceny našich produktov?

Ceny našich produktov nájdete tu, alebo v príslušných sekciách stránky.

Na aké autá vyrábame podložky?

Na úplne všetky značky a typy áut.

Akú záruku dostaneš na naše produkty?

Na všetky naše produkty ti garantujeme doživotnú záruku a servis. 

Kde všade nás môžeš nájsť?

Určite nepriehľadni náš Facebook a Instagram, kde zdieľame foto od spokojných zákazníkov, rôzne akcie a informácie o tom čo sa práve deje vo svete V-M Spacers.