Rozhodol si sa, že sa staneš členom rodiny V-M Spacers a urobíš z tvojho auta poriadnu mašinu vďaka našim podložkám? Už nemusíš čakať kým ti tvoje podložky pošleme. Najbežnejšie modely sme naskladnili do našich V-M POINT-ov po SLOVENSKU. Nižšie sa dozvieš, kde všade si môžes zbehnúť pre tvoje podložky. V niektorých pointoch ti podložky dokonca zamontujú. Stačí, keď nám vyplníš formulár, ktorý sa nachádza nižšie a my ťa obratom nasmerujeme k tvojim podložkám . Ak sa ti nechce vypĺňať formulár, volaj ohľadne dostupnosti na +421907832014.

Bratislava

Veľký Krtíš

Nitra

Trnava

Rimavská Sobota

Rožňava

Levice

Nové Zámky

Vráble

Spišská Nová Ves

Trenčín

V našich pointoch sú ihneď k odberu podložky na celý VW koncern, BMW a Mercedes, v štandardných rozmeroch. V pointoch nieje možný odober podložiek, ktoré je nutné vyrábať na zakázku, takéto objednávky posielame štandardne nadobierku.

Máš servis, predajňu, alebo bazár a chcel by si sa stat našim V-M Point-om? Kontaktuj nás na info@v-mspacers.eu, alebo telefonicky na 0907832014. Našou snahou je dostať podložky, čo najbližšie k našim zákazníkom po celom Slovensku. Ak si z regiónov, kde ešte nemáme zastúpenie neváhaj nás kontaktovať.