IMG_7532.JPG.jpg

VÝPREDAJ

-15€/sada

 

Vážení priatelia, Koronakríza nás zasiahla v tom najnevhodnejšom období a to na začiatku sezóny, na ktorú sme sa, ako každý rok vopred chystali. Investovali sme nemalé úsilie a zdroje do prípravy skladových zásob, ktoré by už o tomto čase boli za normálnych okolností do značnej miery spotrebované. Vzhľadom na vzniknutú situáciu však momentálne disponujeme značnými zásobami, ktorých by sme sa radi zbavili a preto sme sa rozhodli poskytnúť výraznú zľavu na naše produkty. Veríme, že Vás to poteší a nám sa vráti aspoň určitá časť investovaných nákladov.  

AKÉ SÚ PODMIENKY?

1. PODMIENKA

Zľava platí len na tovar, ktorý je skladom. Skladom bežne držíme podložky na VW koncern, MERCEDES a BMW.

Skladom Priechodné aj Púzrové prevedenie v štandardných hrúbkach 15, 20, 25, 30mm.

2. PODMIENKA

Zľava platí pri odbere 4 kusov podložiek (sady) aj s upínacím materiálom. 

3. PODMIENKA

Zľava platí len pri zadaní zľavového kódu:

KORONA2020

4. PODMIENKA

Zľava platí len pri objednávke cez objednávkový formulár tu na našom webe.

Príklad zľavy: 4x20mm Priechodné podložky + skrutky = 120€ bežná cena, ktorú zráta formulár, po uplatnení zľavového kódu bude výsledná cena 105 + poštovné.

NIE SOM SI ISTÝ, ČI SPĹŇAM PODMIENKY.

Nevadí, smelo si vytvor objednávku, my ťa v prípade, že niečo nespĺňaš obratom kontaktujeme a preberieme to. Ak sa neozveme tvoja zľava aj objednávka platí a podložky ti doručíme do 2-3 pracovných dní. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať na 0907 832 014, alebo emailom na info@v-mspacers.eu.