fbpx

KTO SME?

Od roku 2017 sa špecializujeme výhradne na predaj a výrobu rozširovacích podložiek a podložiek na zmenu rozteče. Samozrejme, už skôr sme sa s podložkami zaoberali a snažili sa dostať do širšieho povedomia verejnosti produkt, ktorý tu už síce bol, ale len ako okrajový doplnkový „tuningový“ produkt e-shopov, ktoré sa zaoberajú predajom tisícov iných produktov. My sme chceli podložky spropagovať , dať im dušu, dať im značku, 100% sa venovať len tejto problematike, vychytať všetky chyby a možné problémy, ktorých sa v praxi pri podložkách vyskytuje neúrekom. Chceli sme dokázať, že podložky nie sú len záležitosť „tunerov“ a „autičkárov“, ale naopak sú veľmi praktické a veľakrát riešia nie len vzhľad vozidla, ale aj technické problémy, s ktorými by ste si bez nich neporadili. Roky praxe a veľakrát hlavne vlastné chyby a omyly nás zdokonalili v tom, čo robíme.  Z týchto skúseností  ťažíme na dennej báze a vďaka nim dodávame našim zákazníkom kvalitné produkty s minimálnou mierou reklamácii. 

Z ČOHO SÚ VYROBENÉ PODLOŽKY?

Z Duralu. Dural je všeobecné označenie zliatiny hliníka s inými legujúcimi prvkami, ktoré mu dodávajú potrebné vlastnosti. Výrobky z oceľe majú cca 3x vyššiu hmotnosť, ako výrobky z hliníka a jeho zliatin. Toto je hlavný dôvod prečo sa podložky vyrábajú z tejto zliatiny a nie z oceľe.

rozsirovacie podlozky, podlozky na zmenu roztece, wheel spacers, eheel adaptors

Duralová gulatina

Z ČOHO JE VYROBENÝ UPÍNACÍ MATERIÁL

K našim produktom dodávame upínací materiál (skrutky, matky), ktorý je priamo určený do automobilového priemyslu. Tento nevyrábame, ale kupujeme od výrobcu. 

JE MOŽNÉ DODAŤ LEN SKRUTKY(MATKY)?

Áno, ak máš záujem čisto len o upínací materiál, môžeš si ho samostatne objednať cez tlačidlo nižšie.  Ak si objednávaš od nás podložky, máš automaticky upínací materiál v cene a nie je ho potrebné doobjednávať osobitne. 

AKÉ HRUBÉ PODLOŽKY BY STE MI ODPORUČILI?

Jediná istota, ako zistiť správnu hrúbku podložiek pre tvoje auto je zmerať to. Zákazníci si často myslia, že máme tabuľky podľa ktorých to vieme zistiť, alebo podľa skúseností s daným typom vozidla z minulosti. Nie. Jediná istota je meranie. Každé auto aj rovnaký model môže mať iné disky s iným ET. Neprehliadni náš návod na meranie, ktorý nájdeš TU.

MOŽE BYŤ PRI POHONE 4X4 PROBLEM ROZDIELNA HRÚBKA PODLOŽIEK NA NÁPRAVÁCH?

Niekedy sa zákazníci spytujú, či nebudú mať rozdielne hrúbky podložiek, napr. na zadnej náprave 20mm a na prednej 15mm podložky vplyv na systémy riadenia pohonu 4×4. Odpoveď je jednoduchá, zo skúseností NIE.

AKÝ TYP PODLOŽIEK JE PRE MŇA VHODNÝ?

Keďže problematika podložiek je komplexná, chápeme, že nie každý je tak technicky zdatný, že si dokáže sám vybrať. Od toho sme tu my, kedykoľvek dostupní na info@v-mspacers.eu, alebo 0948 865 800. Veľmi dobrou pomôckou pri výbere a správnom pochopení problematiky je náš sprievodca správnym výberom, ktorý máš okamžite dostupný TU.

SÚ ROZŠIROVACIE PODLOŽKY SCHVÁLENÉ?

Podložky sú tuningový doplnok a oficiálne nie sú schválené na prevádzku v premávke na pozemných komunikáciách.